Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Andrejam Peipiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste Andrejam ir noslēgta, jo pienākusi vizīte pie ārsta. Trūkstošo summu ģimene segs no saviem līdzekļiem.

Andrejam no Rīgas ir 20 gadi. Puisim ir pirmās grupas invaliditāte, jo kopš bērnības ir vidēji smagi kognitīvi traucējumi, kas nav padevušies terapijai. Funkcionālo traucējumu dēļ Andrejam nepieciešama pastāvīga palīdzība un uzraudzība. Puisis apmeklē speciālo skolu asistenta pavadībā, kā arī dažreiz dodas līdzi tētim uz darbu. Par spīti visam, Andrejs iemācījies arī braukt ar velosipēdu.

Šobrīd Andrejam jālabo trīs zobi, kā arī vienu zobu nepieciešams izraut. Diemžēl procedūru iespējams veikt tikai vispārējā narkozē puiša veselības stāvokļa dēļ. Stomatoloģijas pakalpojumi kopā ar vispārējo anastēziju var izmaksāt līdz pat 1000 eiro, taču Andreja ģimenei šādu līdzekļu nav. Andrejs un ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, tāpēc palīdzēsim Andrejam! 

Projekts ievietots portālā 15.09.2023

Projekts noslēgts 09.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Glābsim Kristīnu un Serhii

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 220.84 €