Seko mums Šodien saziedoti jau 4,034.36 €

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Šogad Andrejam būs 55 gadi, viņš ir advokāts, gādīgs vīrs un mīlošs tēvs meitai, kura ir studente. Brīvo laiku Andrejs pavada ģimenes lokā, un ar nepacietību gaida Ziemassvētkus. Taču šī gada Ziemassvētkus aizēno negaidītas ziņas par Andrejam atklāto smago slimību. 

Ar sūdzībām par sāpēm Andrejs vērsās pie mediķiem, un pēc izmeklējuma tika konstatēta negaidīta un briesmīga diagnoze - kuņģa vēzis 4. stadijā. Ārsti ir veikuši izmeklējumus un atraduši zāles Opdivo, kas šajā gadījumā varētu palīdzēt un pagarināt Andreja dzīvi. Valsts par medikamentiem Andreja diagnozes gadījumā nemaksā. Andrejs vērsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu medikamentu individuālu kompensāciju. Atbilde gaidāma mēneša laikā, bet slimība negaida un terapija jāsāk pēc iespējas ātrāk.

Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2760 eiro zāļu iegādei, sākotnēji plānoti 8 kursi 22 080 eiro apmērā. Ja terapija uzrādīs labus rezultātus, tad tā būs jāturpina vismaz gada garumā. Diemžēl Andreja ģimenei šobrīd tādu līdzekļu nav, tāpēc Andrejs un viņa ģimene cer uz cilvēku līdzjūtību un palīdzību šajā grūtajā cīņā!

Palīdzēsim Andrejam!

Projekts ievietots portālā 25.11.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Labas Ziņas*

Atkārtota palīdzība Inetai Arnoldei

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 688.35 €