Follow us Today has already donated 160.00 €

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Šogad Andrejam būs 55 gadi, viņš ir advokāts, gādīgs vīrs un mīlošs tēvs meitai, kura ir studente. Brīvo laiku Andrejs pavada ģimenes lokā, un ar nepacietību gaida Ziemassvētkus. Taču šī gada Ziemassvētkus aizēno negaidītas ziņas par Andrejam atklāto smago slimību. 

Ar sūdzībām par sāpēm Andrejs vērsās pie mediķiem, un pēc izmeklējuma tika konstatēta negaidīta un briesmīga diagnoze - kuņģa vēzis 4. stadijā. Ārsti ir veikuši izmeklējumus un atraduši zāles Opdivo, kas šajā gadījumā varētu palīdzēt un pagarināt Andreja dzīvi. Valsts par medikamentiem Andreja diagnozes gadījumā nemaksā. Andrejs vērsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu medikamentu individuālu kompensāciju. Atbilde gaidāma mēneša laikā, bet slimība negaida un terapija jāsāk pēc iespējas ātrāk.

Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2760 eiro zāļu iegādei, sākotnēji plānoti 8 kursi 22 080 eiro apmērā. Ja terapija uzrādīs labus rezultātus, tad tā būs jāturpina vismaz gada garumā. Diemžēl Andreja ģimenei šobrīd tādu līdzekļu nav, tāpēc Andrejs un viņa ģimene cer uz cilvēku līdzjūtību un palīdzību šajā grūtajā cīņā!

Palīdzēsim Andrejam!

The Project is placed online on: 25.11.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Twitter Convoy for Ukraine

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

10 FOX for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 998.35 €