Follow us Today has already donated 286.00 €

Palīdzība Andai Štelcei

31.01.2022. saņemta sēru vēsts: " Diemžēl mūsu mīļā Anda Štelce savu cīņu ar slimību ir zaudējusi. Dziļās sērās Andas ģimene - Linda, Agnese un Almants Štelci." Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un lai Andai gaišs ceļš mūžībā. 

Andas ģimene lūdz atlikušos līdzekļus 9 836 eiro apmērā novirzīt citiem onkoloģijas pacientiem - Kristīnai Koniševskai, Venitai Elerei, Sanitai Megerei - Klevinskai, katrai - 3279 eiro apmērā. 

 

13.10.2021. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo šīs zāles tomēr Andai nepalīdz. Neizlietotie līdzekļi ir pieejami Andas turpmākai ārstēšanai. 

Andai no Alojas novada Staiceles ir 59 gadi. Ģimenē ir izaudzinātas divas meitas un tagad priecē mazbērni. Gandrīz 30 gadus ģimene kopj savu piemājas zemnieku saimniecību un nodarbojas ar biškopību. Anda pēc izglītības ir grāmatvede, bet ilgus gadus strādājusi par lietvedi Staiceles pamatskolā.

Pirms nepilniem 3 gadiem, veicot valsts apmaksāto krūts vēža skrīningu, Andai atklāja krūts vēzi, tā agresīvo trīskārši negatīvā krūts vēža paveidu. Nekavējoties tika uzsākta ķīmijterapija, kurai sākotnēji bija labi rezultāti, tika veikta operācija un staru terapija, vēlāk stāvoklim pasliktinoties, atkal tika staru un ķīmijterapija.  Esošajai terapijai vairs nesniedzot rezultātus, par ģimenes līdzekļiem Anda veica OncoDEEP analīzes Beļģijā, lai noskaidrotu efektīvākas terapijas iespējas.

Analīzes uzrādīja, ka labus rezultātus var sniegt medikamenta Atezolizumab lietošana kombinācijā ar Nab-Paclitaxel. Neskatoties uz to, ka šie medikamenti atbilst trīskārši negatīva krūts vēža ārstēšanas vadlīnijām un to apstiprināja arī ārstu konsīlijs, valsts šīs zāles Andas gadījumā neapmaksā, arī ne daļējā apmērā.  

Neskatoties uz slimības izraisītajiem pārdzīvojumiem, Anda šobrīd jūtas salīdzinoši labi, vēlas cīnīties ar ļauno slimību un turpināt veltīt laiku ģimenei un sava dārza kopšanai, tāpēc lūdz līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādē. Ik mēnesi nepieciešami  6079,62 eiro. Pirmo devu Anda jau iegādājusies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākajai ārstēšanai 11 mēnešu garumā nepieciešami vēl 66875,82 eiro.

Palīdzēsim Andai!

The Project is placed online on: 25.03.2021

Project completed 13.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI 2022

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība Maksimam Rudzišam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 672 271.08 €