Seko mums Šodien saziedoti jau 5,236.91 €

Palīdzība Anatolijam Kazlauskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anatolijam nepieciešamā summa saziedota.

Četrus gadus vecais Anatolijs ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisēns, viņam ir bērnības autisms ar psihiskās un valodas attīstības aizturi. Zēnam diagnoze tika uzstādīta trīs gadu vecumā.

Anatolijs nerunā, nespēj komunicēt un paust savas vajadzības. Savas vēlmes izsaka, ņemot vecākus pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt, sāk skaļi izrādīt emocijas. Nekontaktē ar citiem bērniem. Zēnam patīk laiku pavadīt vienatnē. Anatolijam ļoti patīk šūpoties, skatīties multfilmu “Cūciņa Pepa”, aplūkot grāmatas. Zēns apguvis ciparus no 1 līdz 10 un iemācījies salikt puzles no 40 gabaliņiem.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Anatolijam baseina apmeklēšanu un medicīnas centra apmeklēšanu Sanktpēterburgā. 

Anatolijam ir bijusi iespēja saņemt delfīnterapiju Minskas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas zēns ir palicis mierīgāks, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību, kas ir liels sasniegums. Sācis spēlēt bumbu. Psihiatrs  rekomendē zēnam turpināt delfīnterapijas kursus. 10.jūnijā Anatolijam jādodas uz atkārtotu delfīnterapijas kursu. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 6 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 650 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Anatolijam!

Projekts ievietots portālā 13.05.2019

Projekts noslēgts 30.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI!

Palīdzība Artim Kaņepam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Draugu stipendija

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 137 463.00 €