Follow us Today has already donated 2,191.41 €

Palīdzība Anatolijam Kazlauskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anatolijam nepieciešamā summa saziedota.

Četrus gadus vecais Anatolijs ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisēns, viņam ir bērnības autisms ar psihiskās un valodas attīstības aizturi. Zēnam diagnoze tika uzstādīta trīs gadu vecumā.

Anatolijs nerunā, nespēj komunicēt un paust savas vajadzības. Savas vēlmes izsaka, ņemot vecākus pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt, sāk skaļi izrādīt emocijas. Nekontaktē ar citiem bērniem. Zēnam patīk laiku pavadīt vienatnē. Anatolijam ļoti patīk šūpoties, skatīties multfilmu “Cūciņa Pepa”, aplūkot grāmatas. Zēns apguvis ciparus no 1 līdz 10 un iemācījies salikt puzles no 40 gabaliņiem.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Anatolijam baseina apmeklēšanu un medicīnas centra apmeklēšanu Sanktpēterburgā. 

Anatolijam ir bijusi iespēja saņemt delfīnterapiju Minskas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas zēns ir palicis mierīgāks, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību, kas ir liels sasniegums. Sācis spēlēt bumbu. Psihiatrs  rekomendē zēnam turpināt delfīnterapijas kursus. 10.jūnijā Anatolijam jādodas uz atkārtotu delfīnterapijas kursu. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 6 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 650 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Anatolijam!

The Project is placed online on: 13.05.2019

Projekts noslēgts 30.05.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Ludmilai Naglei

Help for Alexei Virskuls

Friends Scholarship

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

654 367.01 €