Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Anastasijai Timčenko

Mērķis: 16 gadus vecas meitenes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4500

Anastasijai 16 gadi, pavasarī viņa pabeidza 9. klasi. Meitene aizraujas ar datordizainu, latviešu un angļu valodām, zīmēšanu un mūziku. Pusaudzei ir daudz draugu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Taču ir viena nelaime – Anastasija jau kopš bērnības slimo ar bērnu cerebrālu trieku un nespēj pati ne apsēsties, ne staigāt. Meitene ir dzimusi priekšlaicīgi 33/34 grūtniecības nedēļā un svēra tikai 1560 gramus.

Anastasija tikai fiziski atšķiras no pusaudžiem – viņai ir labi attīstīta runa, loģiskā domāšana, atmiņa un emocionāli adekvāta uztvere.

Tuvinieki ļoti cenšas atbalstīt meiteni un radīt apstākļus, lai viņa nejustos diskomfortā ar savu stāvokli. Regulāri tiek izmantotas Latvijā pieejamās rehabilitācijas metodes. Taču vēl pilnīgāka palīdzība iespējama, izmantojot arī citu valstu piedāvātā rehabilitācija.

Mēs ar savu atbalstu varam palīdzēt Anastasijai, ziedojot viņas rehabilitācijai Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā un Tulā. Meitenes sapnis ir savu 12. klases izlaiduma diplomu saņemt stāvot pašai uz savām kājām!

Anastasijas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu meitenei un dotu iespēju meitenei staigāt!


2009. gada oktobrī- novembrī Daugavpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Anastasijai Timčenko tika saziedoti 259,57 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.08., pēdējās izmaiņas 13.01. 2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Mazo sirsniņu cerības

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €