Seko mums Šodien saziedoti jau 1,157.64 €

Palīdzība Anastasijai Stepanovai

Sirsnīgs paldies, Anastasijas nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Anastasija piedzima pavisam maziņa, svēra vien 890 gramus un bija 33 cm gara. Mazulītei tika uzstādīta diagnoze-  ataktiska cerebrāla trieka, valodas attīstības aizture, vispārēja attīstības aizture, redzes un dzirdes traucējumi .

Līdz 8 mēnešu vecumam Anastasijai vispār nebija attīstīta dzirde. Meitenīte neko nedzirdēja. Anastasijas mamma kopā ar audiologopēdu intensīvi nodarbojās ar Anastasiju, lai meitiņa dzirdētu apkārtējo pasauli. Ieguldītais darbs vainagojās ar panākumiem un Anastasija 8 mēnešu vecumā pirmo reizi sāka reaģēt uz skaņām. Magnētiskās rezonanses rezultāti norādīja uz smadzeņu atrofiju, kas nozīmē, ka ar Anastasiju nepieciešams daudz un regulāri nodarboties, lai veicinātu attīstību un Anastasija būtu kā viņas vienaudži.

Piecu gadu vecumā Anastasija sāka izrunāt pirmos vārdus. Tagad Anastasijai ir 7 gadi, meitenīte apmeklē speciālo logopēdisko bērnudārzu.

Trīs reizes gadā Anastasija saņem rehabilitācijas kursu Rīgas dzirdes centrā, un paralēli saņem nodarbības rehabilitācijas centrā Poga. Tur meitene kursu veidā apmeklē audiologopēda nodarbības, kuru laikā tiek pielietots Tdcs elektriskā smadzeņu stimulācija. Tā ir inovatīva smadzeņu mikroporalizācijas metode.

Pēc katra saņemtā kursa ir redzami rezultāti! Anastasijai ir palielinājies vārdu krājums, meitene jau sāk runāt teikumos.

Lai Anastasijai būtu vēl labāki rezultāti, lai viņa sāktu pilnvērtīgi runāt, audiologopēda nodarbības kopā ar TDSC terapiju jānodrošina regulāri. Viens 10 nodarbību kurss maksā 250 eiro. TDCS terapiju POGA nodrošina bez maksas. Lai 2019.-2020.gadā Anastasija saņemtu 3 šādus kursus, kopā nepieciešami 750 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

 

Projekts ievietots portālā 26.09.2019

Projekts noslēgts 07.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Anetei Boļšakai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

59 754.71 €