Follow us Today has already donated 227.00 €

Palīdzība Anastasijai Stepanovai

Sirsnīgs paldies, Anastasijas nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Anastasija piedzima pavisam maziņa, svēra vien 890 gramus un bija 33 cm gara. Mazulītei tika uzstādīta diagnoze-  ataktiska cerebrāla trieka, valodas attīstības aizture, vispārēja attīstības aizture, redzes un dzirdes traucējumi .

Līdz 8 mēnešu vecumam Anastasijai vispār nebija attīstīta dzirde. Meitenīte neko nedzirdēja. Anastasijas mamma kopā ar audiologopēdu intensīvi nodarbojās ar Anastasiju, lai meitiņa dzirdētu apkārtējo pasauli. Ieguldītais darbs vainagojās ar panākumiem un Anastasija 8 mēnešu vecumā pirmo reizi sāka reaģēt uz skaņām. Magnētiskās rezonanses rezultāti norādīja uz smadzeņu atrofiju, kas nozīmē, ka ar Anastasiju nepieciešams daudz un regulāri nodarboties, lai veicinātu attīstību un Anastasija būtu kā viņas vienaudži.

Piecu gadu vecumā Anastasija sāka izrunāt pirmos vārdus. Tagad Anastasijai ir 7 gadi, meitenīte apmeklē speciālo logopēdisko bērnudārzu.

Trīs reizes gadā Anastasija saņem rehabilitācijas kursu Rīgas dzirdes centrā, un paralēli saņem nodarbības rehabilitācijas centrā Poga. Tur meitene kursu veidā apmeklē audiologopēda nodarbības, kuru laikā tiek pielietots Tdcs elektriskā smadzeņu stimulācija. Tā ir inovatīva smadzeņu mikroporalizācijas metode.

Pēc katra saņemtā kursa ir redzami rezultāti! Anastasijai ir palielinājies vārdu krājums, meitene jau sāk runāt teikumos.

Lai Anastasijai būtu vēl labāki rezultāti, lai viņa sāktu pilnvērtīgi runāt, audiologopēda nodarbības kopā ar TDSC terapiju jānodrošina regulāri. Viens 10 nodarbību kurss maksā 250 eiro. TDCS terapiju POGA nodrošina bez maksas. Lai 2019.-2020.gadā Anastasija saņemtu 3 šādus kursus, kopā nepieciešami 750 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

 

The Project is placed online on: 26.09.2019

Projekts noslēgts 07.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

Dots devējam atdodas

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

585 232.60 €