Seko mums Šodien saziedoti jau 5,423.50 €

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anastasijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Anastasijai ir 4 gadi un diagosticēti autiskā spektra traucējumi. Grūti aptvert, ar ko saskaras ģimene, kad uzzina par diagnozi autisms. Anastasijas ģimene nepadevās un uzsāka izziņas procesu, apmeklēja kursus un seminārus, lai varētu palīdzēt savai meitiņai. Tas, ka Anastasija atšķiras no citiem bērniem, vecākiem jau bija skaidrs 9 mēnešu vecumā, jo mazā bija ļoti emocionāla un jūtīga. Anastasija jūtīgi reaģēja uz apģērba maiņu un ar grūtībām pieņēma apskaušanos un vienkāršu samīļošanos.

Vecāki ļoti cerēja, ka bērnudārza gaitu uzsākšana mainīs situāciju un Anastasija iemācīsies socializēties, draudzēties un spēlēties ar saviem vienaudžiem. Tomēr realitāte bija cita - audzinātāja jau pēc pirmajām nedēļām skaidri norādīja, ka Anastasija ļoti atšķiras no citiem bērniem un ieteica iziet pārbaudes pie speciālistiem. Veiktie testi uzrādīja autiskā spektra traucējumus ar valodas aizturi. Anastasijai ir paveicies, jo viņas ģimene ir lieli cīnītāji un ir sasniegts liels progress. Meitenīte 3 reizes nedēļā apmeklē ABA speciālistu, viņa ir motivēta apgūt jaunas prasmes un tas sāk izdoties. Šobrīd ģimenei ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai Anastasija varētu regulāri bez pārtraukumiem apmeklēt īpašo terapiju. Kopā nepieciešami 3000 eiro, kas ietver 72 ABA terapijas nodarbības un 48 audiologopēda konsultācijas sešu mēnešu garumā garumā. Anastasijai tas ir ļoti nepieciešams un mēs viņai varam palīdzēt!

Kopā mēs varam!

Projekts ievietots portālā 11.03.2020

Projekts noslēgts 19.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Jakovam un Vladimiram

Operācija Ivitai Kupakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

662 973.92 €