Follow us Today has already donated 2,960.11 €

Palīdzība Anastasijai Romančukai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Anastasijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Anastasijai ir 4 gadi un diagosticēti autiskā spektra traucējumi. Grūti aptvert, ar ko saskaras ģimene, kad uzzina par diagnozi autisms. Anastasijas ģimene nepadevās un uzsāka izziņas procesu, apmeklēja kursus un seminārus, lai varētu palīdzēt savai meitiņai. Tas, ka Anastasija atšķiras no citiem bērniem, vecākiem jau bija skaidrs 9 mēnešu vecumā, jo mazā bija ļoti emocionāla un jūtīga. Anastasija jūtīgi reaģēja uz apģērba maiņu un ar grūtībām pieņēma apskaušanos un vienkāršu samīļošanos.

Vecāki ļoti cerēja, ka bērnudārza gaitu uzsākšana mainīs situāciju un Anastasija iemācīsies socializēties, draudzēties un spēlēties ar saviem vienaudžiem. Tomēr realitāte bija cita - audzinātāja jau pēc pirmajām nedēļām skaidri norādīja, ka Anastasija ļoti atšķiras no citiem bērniem un ieteica iziet pārbaudes pie speciālistiem. Veiktie testi uzrādīja autiskā spektra traucējumus ar valodas aizturi. Anastasijai ir paveicies, jo viņas ģimene ir lieli cīnītāji un ir sasniegts liels progress. Meitenīte 3 reizes nedēļā apmeklē ABA speciālistu, viņa ir motivēta apgūt jaunas prasmes un tas sāk izdoties. Šobrīd ģimenei ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai Anastasija varētu regulāri bez pārtraukumiem apmeklēt īpašo terapiju. Kopā nepieciešami 3000 eiro, kas ietver 72 ABA terapijas nodarbības un 48 audiologopēda konsultācijas sešu mēnešu garumā garumā. Anastasijai tas ir ļoti nepieciešams un mēs viņai varam palīdzēt!

Kopā mēs varam!

The Project is placed online on: 11.03.2020

Projekts noslēgts 19.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

#Neklusē!

Families with children who have impairments

Palīdzība Poļinai Tihanai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 124.31 €