Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Anastasijai Lusei

Mērķis: 3 gadus vecas meitenes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 884

Anastasija ir 3 gadi. Meitenītei ir kreisās acs glaukoma. Kreisajai actiņai redzes zudums ir -17. Tiek lietota kontaktlēca.

Anastasijai patīk zīmēt, dziedāt. Labi atceras tekstu ko māmiņa meitenei lasa.

Anastasijai ir dvīņu māsa. Māsiņai ir 3. pakāpes vājdzirdība.

Pēc dzemdībām mamma nestrādā, jo meitenes daudz slimo un nepieciešams vienmēr būt kopā ar meitām. Tētis ir bezdarbnieks.

Ar ziedotāju atbalstu bija iespēja apmaksāt operācijas izdevumus Sanktpēterburgas apgabala Bērnu klīniskajā slimnīcā. Pēc operācijas Anastasijai samazinājās acu spiediens, glaukoma, pazuda galvassāpes, nesūdzas vairs par sāpēm acīs. Meitene ir mierīgāka, smaidīgāka.

Lai redze nepasliktinātos 2 reizes gadā nepieciešama vizīte Sanktpēterburgas apgabala Bērnu klīniskajā slimnīcā. Nepieciešams apsekot un uzlabot lielāku glaukomas pakāpi.

Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos. Gadā tam nepieciešami 884 lati.

Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  

Projekts ievietots portālā 18.08.2009.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Miķelim Audzeram

Onkoloģijas pacientiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €