Seko mums Šodien saziedoti jau 15.00 €

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Amandai nepieciešamā summa saziedota.

Amandai ir 8 gadi, un meitenīte bija ļoti gaidīts bērns ģimenē. Dzemdību laikā mazulītei strauji pasliktinājās sirdsdarbība un tika veikts neplānots ķeizargrieziens. Pēc piedzimšanas Amanda tika pārvesta uz BKUS par aizdomām par iedzimtu sirds pataloģiju un 27 dzīves dienā Amandai tika veikta sarežģīta sirds operācija, kuras rezultātā meitenītei ir psihomotorās, intelektuālās un valodas attīstības traucējumi. Amanda šopavasar pabeidza pirmo klasi, cenšas izzināt jaunas lietas, ar prieku vēlas komunicēt ar saviem vienaudžiem, bet Amandas valodas traucējumu dēļ meitenīti grūti saprast. Skolā Amanda centīgi izpilda visus skolotājas norādījumus, mācās burtus un skaitļus, ar prieku zīmē un līmē, piedalās visās aktivitātēs. Amandai piemīt lieliskas organizatores spējas.

Amanda dzīvo pilnvērtīgā un mīlošā ģimenē, kur vecāki cenšas nodrošināt savai meitiņai visu nepieciešamo attīstībai un veselībai. Vecāki strādā nepilnu slodzi, lai spētu vienmēr būt blakus mazajai censonei un viņu atbalstīt. Amandai ir arī viņas labākie draugi, kas viņu vienmēr sagaida no skolas- kaķis Imis un suņuks Niko, kas iemācījuši meitenītei uzņemties rūpes par citiem.

Amandas attīstībai ir garš ceļš priekšā un vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo ļoti nepieciešamas regulāras nodarbības pie defektologa- logopēda (kopā 1x nedēļā), ergoterapeita (1x nedēļā) un neiropsiholoģiskās korekcijas nodarbības (Kopā 2x nedēļā). Kopā gadam nepieciešami 6240 eiro.  Piepildīsim Amandas vecāku sapni, lai meitenīte varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Kopā mums tas ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 07.07.2020

Projekts noslēgts 03.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Draugu stipendija 2020

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 661.35 €