Follow us Today has already donated 2,510.13 €

Palīdzība Amandai Dzerkalei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Amandai nepieciešamā summa saziedota.

Amandai ir 8 gadi, un meitenīte bija ļoti gaidīts bērns ģimenē. Dzemdību laikā mazulītei strauji pasliktinājās sirdsdarbība un tika veikts neplānots ķeizargrieziens. Pēc piedzimšanas Amanda tika pārvesta uz BKUS par aizdomām par iedzimtu sirds pataloģiju un 27 dzīves dienā Amandai tika veikta sarežģīta sirds operācija, kuras rezultātā meitenītei ir psihomotorās, intelektuālās un valodas attīstības traucējumi. Amanda šopavasar pabeidza pirmo klasi, cenšas izzināt jaunas lietas, ar prieku vēlas komunicēt ar saviem vienaudžiem, bet Amandas valodas traucējumu dēļ meitenīti grūti saprast. Skolā Amanda centīgi izpilda visus skolotājas norādījumus, mācās burtus un skaitļus, ar prieku zīmē un līmē, piedalās visās aktivitātēs. Amandai piemīt lieliskas organizatores spējas.

Amanda dzīvo pilnvērtīgā un mīlošā ģimenē, kur vecāki cenšas nodrošināt savai meitiņai visu nepieciešamo attīstībai un veselībai. Vecāki strādā nepilnu slodzi, lai spētu vienmēr būt blakus mazajai censonei un viņu atbalstīt. Amandai ir arī viņas labākie draugi, kas viņu vienmēr sagaida no skolas- kaķis Imis un suņuks Niko, kas iemācījuši meitenītei uzņemties rūpes par citiem.

Amandas attīstībai ir garš ceļš priekšā un vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo ļoti nepieciešamas regulāras nodarbības pie defektologa- logopēda (kopā 1x nedēļā), ergoterapeita (1x nedēļā) un neiropsiholoģiskās korekcijas nodarbības (Kopā 2x nedēļā). Kopā gadam nepieciešami 6240 eiro.  Piepildīsim Amandas vecāku sapni, lai meitenīte varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Kopā mums tas ir iespējams!

The Project is placed online on: 07.07.2020

Projekts noslēgts 03.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Ralfam Buņķim

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

811 426.99 €