Seko mums Šodien saziedoti jau 2,805.11 €

Palīdzība Allai Zverevai

Allai no Priekules ir 52 gadi. Sieviete kopš bērnības cieš no reimatoīdā artrīta, viņai ir noteikta 1.invalididtātes grupa, strādāt nevar, ikdienā viņas lielais atbalsts ir mamma.  

Sāpošas un stīvas locītavas ir Allas ikdiena. Pēdējā laikā Allai ir arī izteikti kustību un līdzsvara traucējumi, nestabila gaita, pieaug nespēks rokās un kājās. Tā rezultātā viņa, ejot pa istabu, pakrita, kā tautā saka – uz līdzenas vietas! Kritiena rezultātā tika lauzta riba.

Līdztekus pamatsaslimšanai, izmeklējumi uzrāda spinālā kanāla stenozi ar mugurkaula smadzeņu kompresiju un mielopātiju, kas radījusi nopietnus kustību traucējumus. Allai nozīmēta operācija. Tomēr sakarā ar pandēmijas ierobežojumiem visās klīnikās to neveic. Šobrīd operāciju iespējams veikt Aiwa Clinik, tās izmaksas ir 4646 eiro.

Šādu līdzekļu Allai nav, tādēļ viņa lūdzu līdzcilvēku palīdzību!

Palīdzēsim Allai!

Projekts ievietots portālā 03.05.2021

Projekts noslēgts 11.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#Neklusē!

Palīdzība Reinim Kosītim

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

946 969.31 €