Follow us Today has already donated 15,869.58 €

Palīdzība Allai Zverevai

Allai no Priekules ir 52 gadi. Sieviete kopš bērnības cieš no reimatoīdā artrīta, viņai ir noteikta 1.invalididtātes grupa, strādāt nevar, ikdienā viņas lielais atbalsts ir mamma.  

Sāpošas un stīvas locītavas ir Allas ikdiena. Pēdējā laikā Allai ir arī izteikti kustību un līdzsvara traucējumi, nestabila gaita, pieaug nespēks rokās un kājās. Tā rezultātā viņa, ejot pa istabu, pakrita, kā tautā saka – uz līdzenas vietas! Kritiena rezultātā tika lauzta riba.

Līdztekus pamatsaslimšanai, izmeklējumi uzrāda spinālā kanāla stenozi ar mugurkaula smadzeņu kompresiju un mielopātiju, kas radījusi nopietnus kustību traucējumus. Allai nozīmēta operācija. Tomēr sakarā ar pandēmijas ierobežojumiem visās klīnikās to neveic. Šobrīd operāciju iespējams veikt Aiwa Clinik, tās izmaksas ir 4646 eiro.

Šādu līdzekļu Allai nav, tādēļ viņa lūdzu līdzcilvēku palīdzību!

Palīdzēsim Allai!

The Project is placed online on: 03.05.2021

Project completed 11.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 600.98 €