Seko mums Šodien saziedoti jau 115.00 €

Palīdzība Alisei Skujiņai

Paldies, Alisei nepieciešamā summa saziedota. 

Alisei no Tukuma ir 18 gadi. Jauniete mācās Zemgales vidusskolā 10 klasē. Alise kopš pirmās dienas ir pierādījusi, ka ir liela cīnītāja. Jauniete nav viena – vislielākie viņas atbalstītāji ir viņas vecāki – mamma un tētis, kā arī jaunākās divas māsiņas.

Alises stāsts ir skaudrs, viņa piedzima ļoti smagās dzemdībās, un neilgi pēc dzimšanas viņai tika veikti reanimācijas pasākumi, kas ilga 15 minūtes, jo Alise neelpoja. Ārsti darīja visu, lai Alise dzīvotu. Visi šie notikumi atstāja nopietnu iespaidu uz Alises veselību, un vēlāk tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenes cīņa par Alises veselību un attīstību bijusi nemitīga un turpinās vēl šobrīd. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Alise iepriekšējos gados  ir saņēmusi intensīvos rehabilitācijas kursus, apmeklējusi delfīnterapiju. Visi šie pasākumi nesuši lielus uzlabojumus Alises veselībā un funkcionālā stāvokļa uzlabošanā.

Speciālisti ir nozīmējuši Alisei individuāli izstrādātas ortozes un intensīvu rehabilitācijas kursu, lai speciālistu vadībā sāktu pareizi lietot šīs ortozes. Ģimene lūdz mūsu atbalstu rehabilitācijas kursiem, kam kopā nepieciešami 3080 eiro.

Palīdzēsim kopā Alisei! Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 17.05.2022

Projekts noslēgts 28.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Medicīnas preces Borodjanskai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 762.48 €