Follow us Today has already donated 5,476.00 €

Palīdzība Alisei Skujiņai

Paldies, Alisei nepieciešamā summa saziedota. 

Alisei no Tukuma ir 18 gadi. Jauniete mācās Zemgales vidusskolā 10 klasē. Alise kopš pirmās dienas ir pierādījusi, ka ir liela cīnītāja. Jauniete nav viena – vislielākie viņas atbalstītāji ir viņas vecāki – mamma un tētis, kā arī jaunākās divas māsiņas.

Alises stāsts ir skaudrs, viņa piedzima ļoti smagās dzemdībās, un neilgi pēc dzimšanas viņai tika veikti reanimācijas pasākumi, kas ilga 15 minūtes, jo Alise neelpoja. Ārsti darīja visu, lai Alise dzīvotu. Visi šie notikumi atstāja nopietnu iespaidu uz Alises veselību, un vēlāk tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenes cīņa par Alises veselību un attīstību bijusi nemitīga un turpinās vēl šobrīd. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Alise iepriekšējos gados  ir saņēmusi intensīvos rehabilitācijas kursus, apmeklējusi delfīnterapiju. Visi šie pasākumi nesuši lielus uzlabojumus Alises veselībā un funkcionālā stāvokļa uzlabošanā.

Speciālisti ir nozīmējuši Alisei individuāli izstrādātas ortozes un intensīvu rehabilitācijas kursu, lai speciālistu vadībā sāktu pareizi lietot šīs ortozes. Ģimene lūdz mūsu atbalstu rehabilitācijas kursiem, kam kopā nepieciešami 3080 eiro.

Palīdzēsim kopā Alisei! Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 17.05.2022

Project completed 28.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Olgai Višņakovai

Palīdzība Irinai Bērziņai

Palīdzi bērniem staigāt!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 497 864.10 €