Seko mums Šodien saziedoti jau 3,971.00 €

Palīdzība Alisei Siliņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Alisei no Ikšķiles ir 19 gadi un viņai ir diagnosticēta onkoloģiska saslimšana. Rudenī jauniete iestājās Vidzemes augstskolā, lai studētu komunikāciju un sabiedriskās attiecības. Alises aizraušanās ir daiļslidošana un treneres darbs, ko viņa veica Ogres daiļslidošanas klubā un bija iecerējusi to turpināt Valmierā paralēli mācībām. Diemžēl mācībām un treneres darbam šobrīd pielikts punkts. Alisei šoruden atklāja ļaundabīgu aknu audzēju.

Pirms kāda laika Alise sajuta kaut ko aizdomīgu labajā paribē. Sākumā viņa domāja, ka tas ir muskuļu sasprindzinājums no treniņu slodzes. Taču ārstu  izmeklējumi atklāja, ka tas ko Alise sajuta kā muskuļu sasprindzinājumu ir liels audzējs. Ārstu konsīlijs nozīmējis mērķterapiju ar medikamentu Nexavar, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Šobrīd noskaidrots, ka viena mēneša deva maksā 1949.05, ko Alise ģimene iegādājās paši, taču atlikušiem 11 mēnešiem nepieciešami vēl 21 439.55 eiro. Ģimene iesniegusi lūgumu individuālai zāļu kompensācijai Nacionālajam veselības dienestam. Atbilde gaidāma mēneša laikā un parasti, pozitīva lēmuma gadījumā, atbalsta apjoms ir 14 228 eiro, kas tikai daļēji sedz gada ārstēšanās izmaksas.

“Darbs ar bērniem kā trenerei, mani padara laimīgu. Pēc treniņiem, lai arī cik tie būtu nogurdinoši, vienmēr mājās braucu smaidīga. Tagad audzēja dēļ pat nevaru pietupties, tāpēc šobrīd slidošana atkrīt, līdz ar to arī iespēja strādāt ar mazajiem ķipariem, “ stāsta Alise un lūdz palīdzību zāļu iegādei, lai audzēju samazinātu un varētu veikt operāciju.

 Palīdzēsim Alisei!

Projekts ievietots portālā 28.11.2018

Projekts noslēgts 11.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

10 Lapsas Ukrainai

Ukrainas cilvēkiem!

Bez Tevis nav uzvaras!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 789.78 €