Follow us Today has already donated 17,216.95 €

Palīdzība Alisei Siliņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Alisei no Ikšķiles ir 19 gadi un viņai ir diagnosticēta onkoloģiska saslimšana. Rudenī jauniete iestājās Vidzemes augstskolā, lai studētu komunikāciju un sabiedriskās attiecības. Alises aizraušanās ir daiļslidošana un treneres darbs, ko viņa veica Ogres daiļslidošanas klubā un bija iecerējusi to turpināt Valmierā paralēli mācībām. Diemžēl mācībām un treneres darbam šobrīd pielikts punkts. Alisei šoruden atklāja ļaundabīgu aknu audzēju.

Pirms kāda laika Alise sajuta kaut ko aizdomīgu labajā paribē. Sākumā viņa domāja, ka tas ir muskuļu sasprindzinājums no treniņu slodzes. Taču ārstu  izmeklējumi atklāja, ka tas ko Alise sajuta kā muskuļu sasprindzinājumu ir liels audzējs. Ārstu konsīlijs nozīmējis mērķterapiju ar medikamentu Nexavar, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Šobrīd noskaidrots, ka viena mēneša deva maksā 1949.05, ko Alise ģimene iegādājās paši, taču atlikušiem 11 mēnešiem nepieciešami vēl 21 439.55 eiro. Ģimene iesniegusi lūgumu individuālai zāļu kompensācijai Nacionālajam veselības dienestam. Atbilde gaidāma mēneša laikā un parasti, pozitīva lēmuma gadījumā, atbalsta apjoms ir 14 228 eiro, kas tikai daļēji sedz gada ārstēšanās izmaksas.

“Darbs ar bērniem kā trenerei, mani padara laimīgu. Pēc treniņiem, lai arī cik tie būtu nogurdinoši, vienmēr mājās braucu smaidīga. Tagad audzēja dēļ pat nevaru pietupties, tāpēc šobrīd slidošana atkrīt, līdz ar to arī iespēja strādāt ar mazajiem ķipariem, “ stāsta Alise un lūdz palīdzību zāļu iegādei, lai audzēju samazinātu un varētu veikt operāciju.

 Palīdzēsim Alisei!

The Project is placed online on: 28.11.2018

Project completed 11.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 840.65 €