Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.63 €

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par doto cerību Aleksejam. 10. septembrī viņa dzīvība izdzisa. Visdziļākā līdzjūtība Alekseja ģimenei. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti apbedīšanas izdevumu segšanai līdz 1000 eiro apmērā. 

Neizlietotos ziedojumus Ziedot.lv izlieto citu cilvēku ārstniecībai.

Aleksejam no Rēzeknes novada Kantinieku pagasta ir 25 gadi.

Viņš ir pabeidzis Rēzeknes Valsts ģimnāziju, ieguvis bakalaura grādu Tiesību zinātnēs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Pirms diviem gadiem Aleksejs uzsāka studijas maģistratūrā Latvijas Universitātē Rīgā un paralēli sāka strādāt par jurista palīgu. Labajām iecerēm par izglītību, darbu, ceļošanu un ģimenes izveidi svītru šobrīd ir pārvilkusi smaga slimība.

Pirms nepilniem 2 gadiem Aleksejam tika izoperēta aizdomīga dzimumzīme. Analīzes neko sliktu neuzrādīja. Taču pērnā gada nogalē Aleksejam strauji pietūka kakla limfmezgls. Aleksejs tūlīt devās pie ārsta, tika veiktas analīzes un operācija. Izmeklējumi apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu un metastāzes.

Aleksejs pameta darbu un mācības un uzsāka cīņu ar smago slimību. Tika uzsākta ķīmijterapija, taču tā nav palīdzējusi. Ārstu konsīlijs Aleksejam ir nozīmējis gadu ilgu kursu ar medikamentu Keytruda. Tā kā Alekseja audzēja tipam ir pozitīva BRAF mutācija, tad valsts to diemžēl neapmaksā. Tas ir papildus trieciens jaunajam cilvēkam. Līdz pat augustam ik pēc 3 nedēļām viņam bija nepieciešami 8094.84 eiro, taču kopš augusta ir panākts zāļu cenas samazinājums līdz 5122.84 eiro, tādējādi kopā gadu ilgam kursam nepieciešami  95207.60 eiro*. Tādu līdzekļu Aleksejam un viņa ģimenei nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Aleksejam!

* izmaiņas 27.08.2019. 

Projekts ievietots portālā 06.06.2019

Projekts noslēgts 09.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Draugu stipendija 2020

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 165 744.21 €