Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Palīdzība Aleksandram Uškanovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota.

Aleksandram ir 42 gadi, ģimene, 2 bērni un darbs reklāmas produkcijas ražošanas jomā. Aleksandrs bija aizrāvies ar tehniskajiem sporta veidiem, viņš ir bijušais ūdens motosportists, Latvijas un Baltijas vicečempions. Diemžēl jau 10 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu saslimšanu - multiplo sklerozi. Slimībai progresējot, Aleksandram radušies kustību traucējumi, kuru dēļ viņš var pārvietoties tikai ar ratiņkrēsla palīdzību, kas prasa rast risinājumu kā izkļūt no dzīvokļa uz darbu un citās ikdienas gaitās. 

“Joprojām esmu sociāli aktīvs un turpinu strādāt. Taču nu ir pienācis brīdis, kad nepielāgotā vidē pat ar asistenta palīdzību tikt ir praktiski neiespējami vai ļoti, ļoti grūti, ”stāsta Aleksandrs.

Sākotnēji Aleksandrs cerēja, ka kāpņu telpā varēs izbūvēt stacionāro pacēlāju, taču Aleksandrs nesaņēma nepieciešamo atbalstu no kaimiņiem par izbūves veikšanu, kā arī šī iecere neatrisinātu iekļūšanu citās nepielāgotās telpās. Savukārt, mobilā pacēlāja saņemšanai no pašvaldības ir vismaz 3 gadu rinda, kā arī ikdienā līdzās jābūt asistentam, kas ne vienmēr ir iespējams. Tādēļ Aleksandrs  ir atradis risinājumu - kombinētu ierīci, kas ir ratiņkrēsls ar šķēršļu tai skaitā arī kāpņu pārvarēšanas funkciju. Šī ierīce ir vispiemērotākā Aleksandra dzīvesveidam un ļaus kaut daļēji iegūt pārvietošanās brīvību. Ratiņkrēsls - pacēlājs GTS4 ar elektrisko piedziņu maksā 9000 eiro (precizēts 19.08.2019.), ko valsts Aleksandra gadījumā neapmaksā, arī daļējā apmērā nē. Aleksandram šim mērķim līdzekļu nav, jo vēl jāparūpējas par abu bērnu izglītību. Tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību ratiņkrēsla iegādē. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Projekts ievietots portālā 19.07.2019

Projekts noslēgts 20.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Stiprini Stipros!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 851.35 €