Seko mums Šodien saziedoti jau 4,131.00 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandrs ir 17 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Zēns piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīgā atpalicība. Nav aprakstāma Aleksandra ģimenes mīlestība un gādība par savu dēlu. Ģimene dara visu iespējamo, lai viņu Aleksandrs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Katrs Aleksandra sasniegums ir viņa ģimenes lielākā laime un prieks. Zēns sāka runāt tikai 7 gados, un viņu saprata tikai mamma, bet ar lielu darbu un speciālistu palīdzību Aleksandrs runā, uzdod jautājumus un spēj piedalīties sarunā ar apkārtējiem.

Lai arī progress ar katru gadu ir liels, apstāties nedrīkst, un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai viņi kopā varētu doties pretī jauniem sasniegumiem nākamajā gadā. Aleksandram ļoti nepieciešamas regulāras logopēda - defektologa nodarbības, rehabilitācijas kurss “Jaunķemeros”, kā arī vairākas reizes gadā osteopāta konsultācijas. Aleksandram ir muguras problēmas, tādēļ rehabilitācija ir ļoti būtiska, lai atvieglotu puiša sāpes mugurā un trenētu tās muskulatūru. Aleksandra rehabilitācijai gadā nepieciešami 2120 eiro, no kuriem 777 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1343 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo izdevumi, dzīvojot kopā ar Aleksandru, ir ļoti lieli.

Palīdzēsim Aleksandram sasniegt viņa uzstādītos mērķus un palīdzēsim viņa mīļajai un gādīgajai ģimenei. Tikai kopā mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Projekts noslēgts 22.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anitai Ogai

10 Lapsas Ukrainai

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 949.78 €