Follow us Today has already donated 155.00 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandrs ir 17 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Zēns piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīgā atpalicība. Nav aprakstāma Aleksandra ģimenes mīlestība un gādība par savu dēlu. Ģimene dara visu iespējamo, lai viņu Aleksandrs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Katrs Aleksandra sasniegums ir viņa ģimenes lielākā laime un prieks. Zēns sāka runāt tikai 7 gados, un viņu saprata tikai mamma, bet ar lielu darbu un speciālistu palīdzību Aleksandrs runā, uzdod jautājumus un spēj piedalīties sarunā ar apkārtējiem.

Lai arī progress ar katru gadu ir liels, apstāties nedrīkst, un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai viņi kopā varētu doties pretī jauniem sasniegumiem nākamajā gadā. Aleksandram ļoti nepieciešamas regulāras logopēda - defektologa nodarbības, rehabilitācijas kurss “Jaunķemeros”, kā arī vairākas reizes gadā osteopāta konsultācijas. Aleksandram ir muguras problēmas, tādēļ rehabilitācija ir ļoti būtiska, lai atvieglotu puiša sāpes mugurā un trenētu tās muskulatūru. Aleksandra rehabilitācijai gadā nepieciešami 2120 eiro, no kuriem 777 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1343 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo izdevumi, dzīvojot kopā ar Aleksandru, ir ļoti lieli.

Palīdzēsim Aleksandram sasniegt viņa uzstādītos mērķus un palīdzēsim viņa mīļajai un gādīgajai ģimenei. Tikai kopā mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 14.01.2022

Project completed 22.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

For Families in Poverty

Drones for Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 886.77 €