Seko mums Šodien saziedoti jau 3,072.08 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandram ir piecpadsmit gadi. Zēns piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Ģimenei zēns ir vismīļākais un dārgākais pasaulē, vecāki rūpējas par dēlu cik ir viņu spēkos. Kad Aleksandrs 7 gadu vecumā sāka runāt, viņu saprata tikai mamma. Zēna valoda apkārtējiem ir nesaprotama. Pateicoties saņemtajai ārstēšanai un rehabilitācijai, Aleksandram ir vērojami uzlabojumi. Zēns ir sācis runāt un uzdot jautājumus.

Zēnam ir ne tikai mentāli traucējumi, bet arī kustību traucējumi. Aleksandrs prot lasīt, bet raksta ar lielām grūtībām, jo rokas ir ļoti vājas, pirksti “neklausa”. Mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju.

Mammas klātbūtne nepieciešama ik mirkli. Ņemot vērā vājo muskulatūru, Aleksandram ir sākusies mugurkaula deformācija - skolioze. Aleksandrs apmeklē daiļslidošanas treniņus. Vislielāko prieku un pozitīvas emocijas sniedz tikšanās ar dzīvniekiem. Zēnam mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju. Brīvajā laikā Aleksandram patīk skatīties youtube mūzikas videoklipus.

Lai veicinātu Aleksandra attīstību nepieciešams turpināt iesāktos rehabilitācijas pasākumus, jo katra terapija dod rezultātu, ja to dara regulāri.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Aleksandrs arī turpmāk varētu saņemt:

  • Defektologa-logopēda nodarbības (40 x 20 EUR) – 800 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība (6 X 80 EUR) – 480 eiro;
  • Delfīnterapija un ar to saistītie izdevumi– 1160 eiro.

Lai nodrošinātu Aleksandram rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 2440 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

 

Projekts ievietots portālā 18.12.2019

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 133.70 €