Follow us Today has already donated 185.00 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandram ir piecpadsmit gadi. Zēns piedzima ar Dauna sindromu un viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Ģimenei zēns ir vismīļākais un dārgākais pasaulē, vecāki rūpējas par dēlu cik ir viņu spēkos. Kad Aleksandrs 7 gadu vecumā sāka runāt, viņu saprata tikai mamma. Zēna valoda apkārtējiem ir nesaprotama. Pateicoties saņemtajai ārstēšanai un rehabilitācijai, Aleksandram ir vērojami uzlabojumi. Zēns ir sācis runāt un uzdot jautājumus.

Zēnam ir ne tikai mentāli traucējumi, bet arī kustību traucējumi. Aleksandrs prot lasīt, bet raksta ar lielām grūtībām, jo rokas ir ļoti vājas, pirksti “neklausa”. Mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju.

Mammas klātbūtne nepieciešama ik mirkli. Ņemot vērā vājo muskulatūru, Aleksandram ir sākusies mugurkaula deformācija - skolioze. Aleksandrs apmeklē daiļslidošanas treniņus. Vislielāko prieku un pozitīvas emocijas sniedz tikšanās ar dzīvniekiem. Zēnam mīļāka nodarbe ir peldēšana, kuras laikā Aleksandrs gūst daudz pozitīvu emociju. Brīvajā laikā Aleksandram patīk skatīties youtube mūzikas videoklipus.

Lai veicinātu Aleksandra attīstību nepieciešams turpināt iesāktos rehabilitācijas pasākumus, jo katra terapija dod rezultātu, ja to dara regulāri.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Aleksandrs arī turpmāk varētu saņemt:

  • Defektologa-logopēda nodarbības (40 x 20 EUR) – 800 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība (6 X 80 EUR) – 480 eiro;
  • Delfīnterapija un ar to saistītie izdevumi– 1160 eiro.

Lai nodrošinātu Aleksandram rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 2440 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

 

The Project is placed online on: 18.12.2019

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Doctor Dolphin

Dots devējam atdodas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 831.35 €