Seko mums Šodien saziedoti jau 60.10 €

Palīdzība Aleksandram Stūrim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl fizioterapijas nodarbības!

Aleksandram ir 4 gadiņi, un puisēns ir īsts varonis. Pēc pārciestā insulta attīstījās ļaundabīga epilepsija, ko nevarēja apturēt nekādas zāles, tādēļ Aleksandram 2019. gadā Latvijā tika veikta unikāla operācija – hemisferotomija, kas pilnībā apturēja epilepsiju. Pēc operācijas puisēna attīstība, interese par pasauli un tās izzināšanu ir pieaugusi vairākkārtīgi. Aleksandra psihomotorā, emocionālā un vispārējā attīstība notiek ar pozitīviem rezultātiem, viņa sasniegumi dod cerības uz lieliem panākumiem. Viņš ir palicis motivēts un zinātkārs, ar savu raksturiņu un vēlmi izzināt pasauli.  Aleksandra mamma ir viņa rokas, kājas un balss, kas ikdienā puisēnu vadā pie dažādiem speciālistiem un rehabilitācijas nodarbībām. Puisēnam ir māsa, kas ir viņa lielākais draugs un spēļu biedrs. Aleksandrs kopā ar māsu spēlējas ar spēļu auto, skatās savu mīļāko multfilmu par lācīti Padingtonu un priecājas, kad māsiņa dejo. Aleksandra tētis daudz strādā, bet brīvajos brīžos nēsā Aleksandru uz rokām un smīdina. Šobrīd viņa mīļākā nodarbošanās ir pašam celties sēdus, spēlēties ar auto trasi un izkrāmēt jebkuru somu, vai kasti, kurai tiek klāt.

Diemžēl pēc operācijas Aleksandram veidojas kreisās gūžas deformācija, un speciālisti rekomendē speciāli izstrādātu sēdēšanas sistēmu, kuru ievieto ratiņkrēslā un tas būtiski atvieglotu Aleksandra pareizu sēdēšanu un novērstu gūžu deformāciju. Šāda sēdēšanas sistēma maksā EUR 3800, un diemžēl valsts to neapmaksā un ģimenei pašai jāmeklē iespējas to iegādāties. Aleksandra ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav un tā vēršas pie mums pēc palīdzības. Palīdzēsim visi kopā Aleksandram! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 07.07.2021

Projekts noslēgts 11.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vadimam Oleinikam

POGA uz riteņiem

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 828 468.19 €