Follow us Today has already donated 490.00 €

Palīdzība Aleksandram Stūrim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl fizioterapijas nodarbības!

Aleksandram ir 4 gadiņi, un puisēns ir īsts varonis. Pēc pārciestā insulta attīstījās ļaundabīga epilepsija, ko nevarēja apturēt nekādas zāles, tādēļ Aleksandram 2019. gadā Latvijā tika veikta unikāla operācija – hemisferotomija, kas pilnībā apturēja epilepsiju. Pēc operācijas puisēna attīstība, interese par pasauli un tās izzināšanu ir pieaugusi vairākkārtīgi. Aleksandra psihomotorā, emocionālā un vispārējā attīstība notiek ar pozitīviem rezultātiem, viņa sasniegumi dod cerības uz lieliem panākumiem. Viņš ir palicis motivēts un zinātkārs, ar savu raksturiņu un vēlmi izzināt pasauli.  Aleksandra mamma ir viņa rokas, kājas un balss, kas ikdienā puisēnu vadā pie dažādiem speciālistiem un rehabilitācijas nodarbībām. Puisēnam ir māsa, kas ir viņa lielākais draugs un spēļu biedrs. Aleksandrs kopā ar māsu spēlējas ar spēļu auto, skatās savu mīļāko multfilmu par lācīti Padingtonu un priecājas, kad māsiņa dejo. Aleksandra tētis daudz strādā, bet brīvajos brīžos nēsā Aleksandru uz rokām un smīdina. Šobrīd viņa mīļākā nodarbošanās ir pašam celties sēdus, spēlēties ar auto trasi un izkrāmēt jebkuru somu, vai kasti, kurai tiek klāt.

Diemžēl pēc operācijas Aleksandram veidojas kreisās gūžas deformācija, un speciālisti rekomendē speciāli izstrādātu sēdēšanas sistēmu, kuru ievieto ratiņkrēslā un tas būtiski atvieglotu Aleksandra pareizu sēdēšanu un novērstu gūžu deformāciju. Šāda sēdēšanas sistēma maksā EUR 3800, un diemžēl valsts to neapmaksā un ģimenei pašai jāmeklē iespējas to iegādāties. Aleksandra ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav un tā vēršas pie mums pēc palīdzības. Palīdzēsim visi kopā Aleksandram! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 07.07.2021

Projekts noslēgts 11.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Help POGA grow!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 850 528.64 €