Seko mums Šodien saziedoti jau 16,691.95 €

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandram šovasar palika 5 gadi. Zēnam neilgi pēc dzimšanas sākās pēkšņās epilepsijas lēkmes, kas diemžēl ir iedragājušas Aleksandra attīstību un dzīves kvalitāti. Zēnam ir epilepsija, autiskā spektra traucējumi un vidēji smaga garīgā atpalicība. Ģimene nav nolaidusi rokas un līdz šim brīdim dara visu iespējamo, lai iekļautu Aleksandru sabiedrībā, nodrošinātu viņam attīstību, rehabilitāciju un izglītošanos. Dažkārt pietrūkst spēka un mamma saka, ka jūtas, kā “peldētāja, kas peld kalnu upē, turot dēlu virs ūdens, peldot uz tālu, tālu krastu”. Ieguldītais darbs dēla attīstībā dod rezultātus, un tas vecākiem ir kā dzinulis doties tālāk.

Šobrīd ļoti pietrūkst līdzekļu, lai nodrošinātu Aleksandram regulāras ABA terapijas nodarbības, kas ir fantastisks veids, kā mācīt Aleksandram jaunas prasmes, koriģētu viņa uzvedību un atbalstītu zēna vecākus. Aleksandra ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5220 eiro, kas pietiktu veselam gadam.

Palīdzēsim Aleksandram un viņa vecākiem, jo kopā ir vieglāk palīdzēt un atbalstīt. Būsim kopā un palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 05.08.2021

Projekts noslēgts 12.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Labas Ziņas*

Palīdzība Elzai Dzenei

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 749 315.65 €