Follow us Today has already donated 490.00 €

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksandram nepieciešamā summa saziedota.

Aleksandram šovasar palika 5 gadi. Zēnam neilgi pēc dzimšanas sākās pēkšņās epilepsijas lēkmes, kas diemžēl ir iedragājušas Aleksandra attīstību un dzīves kvalitāti. Zēnam ir epilepsija, autiskā spektra traucējumi un vidēji smaga garīgā atpalicība. Ģimene nav nolaidusi rokas un līdz šim brīdim dara visu iespējamo, lai iekļautu Aleksandru sabiedrībā, nodrošinātu viņam attīstību, rehabilitāciju un izglītošanos. Dažkārt pietrūkst spēka un mamma saka, ka jūtas, kā “peldētāja, kas peld kalnu upē, turot dēlu virs ūdens, peldot uz tālu, tālu krastu”. Ieguldītais darbs dēla attīstībā dod rezultātus, un tas vecākiem ir kā dzinulis doties tālāk.

Šobrīd ļoti pietrūkst līdzekļu, lai nodrošinātu Aleksandram regulāras ABA terapijas nodarbības, kas ir fantastisks veids, kā mācīt Aleksandram jaunas prasmes, koriģētu viņa uzvedību un atbalstītu zēna vecākus. Aleksandra ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5220 eiro, kas pietiktu veselam gadam.

Palīdzēsim Aleksandram un viņa vecākiem, jo kopā ir vieglāk palīdzēt un atbalstīt. Būsim kopā un palīdzēsim!

The Project is placed online on: 05.08.2021

Project completed 12.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība Normundam Saulem

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 691.68 €