Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Aleksandra Korņejeva ģimenei

Aleksandram ir 12 gadu. Viņam ir bērnu cerebrālā trieka un hidrocefālija. Zēns piedzima priekšlaikus un svēra vien 1200 gramus, arī šobrīd viņa svars ir nepietiekošs, vien 23 kilogrami.

Aleksandrs nestaigā, spēj nedaudz pārvietoties rāpus, sēž ar atbalstu. Viņš ir pilnībā pieskatāms un aprūpējams, viņu nevar atstāt vienu pašu ne uz mirkli.  Aleksandrs dzīvo ar mammu, visas ikdienas rūpes gulstas tikai uz viņu, jo šogad nomira viņa tētis. 

Lai mamma izietu no mājas jebkādās sadzīviskās darīšanās, vajadzīgs kāds, kas zēnu pieskata un aprūpē. Palīgs vajadzīgs arī lai mājas apstākļos veiktu Aleksandram nozīmētos vingrinājumus, kas dienā aizņem līdz pat sešām stundām. Nu jau vairāk kā 5 gadus ģimenes sargeņģelis ir auklīte Tatjana, kas var palīdzēt mammai nodarboties ar Aleksandru un pieskatīt viņu mammas prombūtnē, ļaujot mammai paveikt nepieciešamās sadzīves lietas un kaut nedaudz atvilkt elpu no zēna aprūpes. 

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 6 mēnešu auklītes darba apmaksai. Aleksandra mamma lūdz arī turpmāk palīdzību Aleksandra aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Aleksandra ģimenei!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 29.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Rūtai Rudzei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

62 083.91 €