Seko mums Šodien saziedoti jau 2,830.11 €

Palīdzība Aleksam Nasirovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Aleksam ir 3 gadiņi, un puisēns no dzimšanas ir smaidīgs un dzīvespriecīgs bērniņš. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir jaunākā atvasīte 3 bērnu ģimenē. Aleksa attīstība nenoritēja kā bija plānots – viņš sāka staigāt tikai no 2 gadu vecuma, un viņam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, nelieli garīgās fiziskās attīstības traucējumi.

Puisēns ar prieku zīmē un rotaļājas ar mazām mājiņām, kurām var atvērt un aizvērt logus un durvis. Alekss var stundām ilgi vērot sevi spogulī un spēlēties ar ūdeni. Zēns paliek pārlieku trauksmains, ja kāds cenšas iejaukties viņa nodarbēs vai izjaukt viņa lietu kārtību un dienas ritmu. Aleksam lielas problēmas sagādā atrašanās sabiedriskās vietās, jo zēnam ir savs skats un izpratne par pasauli un lietām ap to. Aleksu vislabāk saprot mamma, jo viņa ikdienā ir visvairāk blakus – mazais, ja vēlas ko parādīt vai pateikt, ņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Puisēns ļoti pārdzīvo un paliek nemierīgs, ja viņu nesaprot.

Speciālisti rekomendē Aleksam intensīvu viena mēneša ABA terapijas kursu un regulāras ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā, kas palīdzētu veiksmīgāk puisēnam apgūt komunikācijas prasmes, uzvedību un izturēšanos sabiedrībā. ABA terapija ir arī ļoti nenovērtējams palīgs ģimenei, kurā aug bērns ar autismu, jo papildus tiek apmācīti arī vecāki un ģimenes locekļi. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 6240 eiro un ģimenei šobrīd pietrūkst tam līdzekļu un tā vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim kopā Aleksam kļūt patstāvīgākam! Mums tas izdosies!

 Projektā veiktas izmaiņas 08.05.2021

Projekts ievietots portālā 05.05.2021

Projekts noslēgts 10.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

946 994.31 €