Follow us Today has already donated 3,050.11 €

Palīdzība Aleksam Nasirovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Aleksam ir 3 gadiņi, un puisēns no dzimšanas ir smaidīgs un dzīvespriecīgs bērniņš. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir jaunākā atvasīte 3 bērnu ģimenē. Aleksa attīstība nenoritēja kā bija plānots – viņš sāka staigāt tikai no 2 gadu vecuma, un viņam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, nelieli garīgās fiziskās attīstības traucējumi.

Puisēns ar prieku zīmē un rotaļājas ar mazām mājiņām, kurām var atvērt un aizvērt logus un durvis. Alekss var stundām ilgi vērot sevi spogulī un spēlēties ar ūdeni. Zēns paliek pārlieku trauksmains, ja kāds cenšas iejaukties viņa nodarbēs vai izjaukt viņa lietu kārtību un dienas ritmu. Aleksam lielas problēmas sagādā atrašanās sabiedriskās vietās, jo zēnam ir savs skats un izpratne par pasauli un lietām ap to. Aleksu vislabāk saprot mamma, jo viņa ikdienā ir visvairāk blakus – mazais, ja vēlas ko parādīt vai pateikt, ņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Puisēns ļoti pārdzīvo un paliek nemierīgs, ja viņu nesaprot.

Speciālisti rekomendē Aleksam intensīvu viena mēneša ABA terapijas kursu un regulāras ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā, kas palīdzētu veiksmīgāk puisēnam apgūt komunikācijas prasmes, uzvedību un izturēšanos sabiedrībā. ABA terapija ir arī ļoti nenovērtējams palīgs ģimenei, kurā aug bērns ar autismu, jo papildus tiek apmācīti arī vecāki un ģimenes locekļi. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 6240 eiro un ģimenei šobrīd pietrūkst tam līdzekļu un tā vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim kopā Aleksam kļūt patstāvīgākam! Mums tas izdosies!

 Projektā veiktas izmaiņas 08.05.2021

The Project is placed online on: 05.05.2021

Projekts noslēgts 10.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Andai Kivlišai

Palīdzība Nikitam Burijam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 214.31 €