Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Aleksam Bebrišam- Fedotovam

Mērķis: 5 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 2000

Aleksam ir pieci gadi un savā mūžā viņš jau pārcietis astoņas operācijas. Kopš dzimšanas zēns slimo ar artrogripozi smagā formā. Tas nozīmē lielas problēmas ar locītavām, muskuļiem un saitēm. Zēnam ir ļoti grūti staigāt bez palīgierīcēm, jo slimības problēmas ir gan gūžām, ceļiem un pēdām.

Ar ziedotāju atbalstu Aleksam tika sagādātas ortozes, kas palīdz zēnam staigāt.

Tagad zēns staigā, diagnoze nav tik smagā formā, bet ir nepārtraukti jācīnās par dēla veselību. Ik uz soļa nepieciešama pieaugušā palīdzība.

 Alekss ir ļoti jautrs puika. Viņam ļoti gribās būt veselam, un darīt visu, ko dara citi bērni.

Ir ļoti nepieciešams rehabilitācijas kurss Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Lai Aleksam palīdzētu nepieciešami 2000Ls
Aleksa māmiņa izsaka pateicību ziedotājiem un cer, ka varēs dēlam dot šo tik ļoti nepieciešamo rehabilitāciju Ukrainā.

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Aleksam Bebrišam- Fedotovam  tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 27.01.2009., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €