Seko mums Šodien saziedoti jau 6,127.50 €

Palīdzība Albertam Strautmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam nepieciešamā summa ir saziedota.

Albertam no Rīgas ir 8 gadi un diagnoze – bērnības autisms. Līdz zēna divu gadu vecumam puisēns attīstījās atbilstoši savam vecumam. Tikai pēc divu gadu vecuma ģimene pamanīja, ka Alberta uzvedība sāk atšķirties no viņa vienaudžiem. Pēc neskaitāmiem izmeklējumiem, testiem un speciālistu apmeklējumiem tika uzstādīta diagnoze. Autisms ir sarežģīta un komplicēta diagnoze, kas prasa līdzcilvēku sapratni un pacietību. Bērniņš mācās sadzīvot ar apkārtējo vidi un sadzīves procesiem gan pats, gan viņa līdzcilvēki. Alberta ģimene ar lielu mīlestību, pacietību un empātiju dzīvo ar brāli un cenšas viņam palīdzēt ik uz soļa. Ar Albertu iet visādi – ir brīži, kad mīlestība iet pāri malām, bet ir arī sliktās dienas, kad Alberts sadusmojas uz visu pasauli. Puisēna mamma ar lielu pacietību cenšas dēliņu nodarbināt un iesaistīt ikdienas darbiņos. Alberts šobrīd saprot visu, ko viņam saka un spēj sazināties ar apkārtējiem ar alternatīvās komunikācijas kartiņām.

Alberta ikdiena nav iedomājam bez ABA terapijas, logopēda nodarbībām un smilšu spēļu terapijas. Šīs terapijas Albertam ir nepieciešamas, lai attīstītos, attīstītu pašaprūpes prasmes un komunikācijas iemaņas. Ar ziedotāju atbalstu tas līdz šim bijis iespējams un ģimene par to ir ļoti pateicīga ikvienam. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, jo progress ir acīmredzams. Alberta nodarbībām gadam nepieciešami EUR 5760, no kuriem 1988 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3772 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu un ģimene lūdz mūs atbalstu.

Palīdzēsim Albertam! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 03.02.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Iļjam Baranovam

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 389.91 €