Follow us Today has already donated 5,515.00 €

Palīdzība Albertam Strautmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam nepieciešamā summa ir saziedota.

Albertam no Rīgas ir 8 gadi un diagnoze – bērnības autisms. Līdz zēna divu gadu vecumam puisēns attīstījās atbilstoši savam vecumam. Tikai pēc divu gadu vecuma ģimene pamanīja, ka Alberta uzvedība sāk atšķirties no viņa vienaudžiem. Pēc neskaitāmiem izmeklējumiem, testiem un speciālistu apmeklējumiem tika uzstādīta diagnoze. Autisms ir sarežģīta un komplicēta diagnoze, kas prasa līdzcilvēku sapratni un pacietību. Bērniņš mācās sadzīvot ar apkārtējo vidi un sadzīves procesiem gan pats, gan viņa līdzcilvēki. Alberta ģimene ar lielu mīlestību, pacietību un empātiju dzīvo ar brāli un cenšas viņam palīdzēt ik uz soļa. Ar Albertu iet visādi – ir brīži, kad mīlestība iet pāri malām, bet ir arī sliktās dienas, kad Alberts sadusmojas uz visu pasauli. Puisēna mamma ar lielu pacietību cenšas dēliņu nodarbināt un iesaistīt ikdienas darbiņos. Alberts šobrīd saprot visu, ko viņam saka un spēj sazināties ar apkārtējiem ar alternatīvās komunikācijas kartiņām.

Alberta ikdiena nav iedomājam bez ABA terapijas, logopēda nodarbībām un smilšu spēļu terapijas. Šīs terapijas Albertam ir nepieciešamas, lai attīstītos, attīstītu pašaprūpes prasmes un komunikācijas iemaņas. Ar ziedotāju atbalstu tas līdz šim bijis iespējams un ģimene par to ir ļoti pateicīga ikvienam. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, jo progress ir acīmredzams. Alberta nodarbībām gadam nepieciešami EUR 5760, no kuriem 1988 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3772 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu un ģimene lūdz mūs atbalstu.

Palīdzēsim Albertam! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 03.02.2022

Project completed 14.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

For Families in Poverty

Bez Tevis nav uzvaras!

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 340 777.41 €