Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Albertam Strautmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Albertam ir 7 gadi un zēna diagnoze ģimenes dzīvi sagrieza ar kājām gaisā. Albertam ir autisms un, vecākiem uzzinot par šādu dēliņa diagnozi, nebija pat vismazākās nojausmas, kādām grūtībām visiem kopā nāksies iet cauri. Alberts ir ļoti mīlēts savā ģimenē, viņam ir divas māsas, mamma un tētis. Zēnam ir ļoti svarīga dienas rutīna, pieklusinātas skaņas, braukšana ar auto un skrejriteni. Alberts dzīvo savā pasaulē, ar savu lietu kārtību. Zēns ir ļoti labi fiziski attīstīts un ir ļoti akrobātisks. Albertam tāpat kā citiem viņa vienaudžiem ļoti patīk dauzīties kopā ar savām māsām. Spēlēšanās gan nesanāk zēna ierobežoto interešu dēļ. Ģimene ļoti respektē zēna dienas ritmu un pārdzīvo brīžus, kad zēnam ir bijusi pārslodze un viņš emocionāli iziet no saviem rāmjiem un piedzīvo trakošanas lēkmes.

Lai Alberts pilnvērtīgi attīstītos, ir vajadzīga īpaša terapija - ABA terapija. Šī terapija dod labus rezultātus un sniedz atbalstu pašai ģimenei. Speciālisti Albertam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, un 2 reizes nedēļā audiologopēda nodarbības. Mēnesī nodarbības izmaksā 460 eiro. Gadā kopā nepieciešams 5520 eiro, no kuriem 3109 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2411 eiro.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai šīs nodarbības Albertam nodrošinātu. Šobrīd vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis. Mamma cenšas strādāt brīvdienās, jo nedēļa ir ļoti saspringta ar trīs bērniem un dēlu, kam ir autisms.

Kopā mums jāpalīdz mazajam, mīļajam Albertam sasniegt jaunas virsotnes! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 17.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 848.35 €