Follow us Today has already donated 2,565.50 €

Palīdzība Albertam Strautmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Albertam ir 7 gadi un zēna diagnoze ģimenes dzīvi sagrieza ar kājām gaisā. Albertam ir autisms un, vecākiem uzzinot par šādu dēliņa diagnozi, nebija pat vismazākās nojausmas, kādām grūtībām visiem kopā nāksies iet cauri. Alberts ir ļoti mīlēts savā ģimenē, viņam ir divas māsas, mamma un tētis. Zēnam ir ļoti svarīga dienas rutīna, pieklusinātas skaņas, braukšana ar auto un skrejriteni. Alberts dzīvo savā pasaulē, ar savu lietu kārtību. Zēns ir ļoti labi fiziski attīstīts un ir ļoti akrobātisks. Albertam tāpat kā citiem viņa vienaudžiem ļoti patīk dauzīties kopā ar savām māsām. Spēlēšanās gan nesanāk zēna ierobežoto interešu dēļ. Ģimene ļoti respektē zēna dienas ritmu un pārdzīvo brīžus, kad zēnam ir bijusi pārslodze un viņš emocionāli iziet no saviem rāmjiem un piedzīvo trakošanas lēkmes.

Lai Alberts pilnvērtīgi attīstītos, ir vajadzīga īpaša terapija - ABA terapija. Šī terapija dod labus rezultātus un sniedz atbalstu pašai ģimenei. Speciālisti Albertam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt, un 2 reizes nedēļā audiologopēda nodarbības. Mēnesī nodarbības izmaksā 460 eiro. Gadā kopā nepieciešams 5520 eiro, no kuriem 3109 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2411 eiro.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai šīs nodarbības Albertam nodrošinātu. Šobrīd vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis. Mamma cenšas strādāt brīvdienās, jo nedēļa ir ļoti saspringta ar trīs bērniem un dēlu, kam ir autisms.

Kopā mums jāpalīdz mazajam, mīļajam Albertam sasniegt jaunas virsotnes! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 17.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bez Tevis nav uzvaras!

For Children With Autism

For Chronically and Terminally Ill People

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

480 063.88 €