Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Palīdzība Albertam Griķim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam nepieciešamā summa saziedota.

Albertam no Rīgas ir 13 gadi. Alberts pasaulē nāca smagās un komplicētās dzemdībās, kuru rezultātā puisim ir smaga diagnoze – cerebrālā trieka un sapstiska tetraparēze. Katra diena Albertam un viņa ģimenei ir pārbaudījumu pilna, bet neviens nevēlas padoties un apstāties. Tiek meklētas jaunas un kvalitatīvas rehabilitācijas iespējas, lai uzlabotu Alberta ikdienu un noturētu viņa funkcionālo stāvokli. Alberts regulāri apmeklē rehabilitācijas kursus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas. Covid 19 pandēmijas laiks Albertam bija smags, jo iztrūka ļoti daudz veselībai nepieciešamās rehabilitācijas nodarbības.

Alberta ikdiena ir mācības Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – Attīstības centra 6 klasē. Puisis ir ļoti atvērts, pozitīvs un smaidīgs.  Alberts ar prieku mācās un uzņem visu jauno, nebaidās no grūtībām. Puisis ļoti aizraujas ar automašīnām – stundām ilgi var tās vērot un ar lielu azartu gatavs iesaistīties auto remontēšanā. Brīvajā laikā pārvietojas ar trīsriteni, bet ikdienā Alberta dzīve paiet ratiņkrēslā.

Šobrīd Albertam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija rehabilitācija. Gadam intensīvajiem rehabilitācijas kursiem nepieciešami 4200 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo šādu līdzekļu ģimenei šobrīd nav pieejami.

Palīdzēsim visi kopā Albertam kļūt stiprākam! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 25.05.2022

Projekts noslēgts 05.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Drošie soļi

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €