Follow us Today has already donated 230.00 €

Palīdzība Albertam Griķim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Albertam nepieciešamā summa saziedota.

Albertam no Rīgas ir 13 gadi. Alberts pasaulē nāca smagās un komplicētās dzemdībās, kuru rezultātā puisim ir smaga diagnoze – cerebrālā trieka un sapstiska tetraparēze. Katra diena Albertam un viņa ģimenei ir pārbaudījumu pilna, bet neviens nevēlas padoties un apstāties. Tiek meklētas jaunas un kvalitatīvas rehabilitācijas iespējas, lai uzlabotu Alberta ikdienu un noturētu viņa funkcionālo stāvokli. Alberts regulāri apmeklē rehabilitācijas kursus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas. Covid 19 pandēmijas laiks Albertam bija smags, jo iztrūka ļoti daudz veselībai nepieciešamās rehabilitācijas nodarbības.

Alberta ikdiena ir mācības Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – Attīstības centra 6 klasē. Puisis ir ļoti atvērts, pozitīvs un smaidīgs.  Alberts ar prieku mācās un uzņem visu jauno, nebaidās no grūtībām. Puisis ļoti aizraujas ar automašīnām – stundām ilgi var tās vērot un ar lielu azartu gatavs iesaistīties auto remontēšanā. Brīvajā laikā pārvietojas ar trīsriteni, bet ikdienā Alberta dzīve paiet ratiņkrēslā.

Šobrīd Albertam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija rehabilitācija. Gadam intensīvajiem rehabilitācijas kursiem nepieciešami 4200 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo šādu līdzekļu ģimenei šobrīd nav pieejami.

Palīdzēsim visi kopā Albertam kļūt stiprākam! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 25.05.2022

Project completed 05.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

For Mothers of Seriously Ill Children

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 571 438.98 €