Seko mums Šodien saziedoti jau 77,623.01 €

Palīdzība Aivaram Kudiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Aivaram no Saldus novada Rubas pagasta ir 35 gadi. Pēc profesijas viņš ir elektriķis, bet pēdējos astoņus gadus strādā metālapstrādē par virpotāju. Aivars ir aizrautīgs un aktīvs cilvēks un viņam ir daudz hobiju. Viņam patīk spēlēt basketbolu, hokeju, kā arī viņš ir pievērsies motokrosam. Aivars atzīst: “Motocikls man vēl ir, bet pēdējo gadu vairs nesanāk pabraukt slimības dēļ.”

Pirms pusotra gada Aivaram parādījās izsitumi un nieze, viņš ārstējās pie dermatologa, pēc ārstēšanās sūdzības mazinājās. Taču, kad Aivaram parādījās augsta temperatūra un Covid-19 raksturīgi simptomi, tika veikta datortomogrāfija plaušām. Izmeklējumi atklāja limfmezglus plaušās, kas diemžēl noveda pie diagnozes T-šūnu limfoma, kas ir limfātiskās sistēmas audzējs. Aivaram tika nozīmēta ķīmijterapija, kas bija ļoti spēcīga, nākamā bija vēl spēcīgāka. Ārstēšanās laikā Aivars saslima arī ar Covid-19, kā dēļ nācās pat ārstēties slimnīcā.  Tas bija gan fiziski, gan morāli smags laiks, bet Aivars atzīst, ka nu jau ir atguvis spēkus un ticību, ka viss būs labi.

Tomēr šobrīd viņam ir jauns izaicinājums - ārstu konsīlijs nozīmējis Aivaram ļoti dārgas zāles Brentuximab, ko valsts neapmaksā. Aivars ir iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu pēc individuālās kompensācijas, bet atbilde jāgaida vēl mēnesi. Arī pozitīvas atbildes gadījumā valsts kompensācija segs tikai nelielu daļu no zāļu izmaksām. Ik pēc 3 nedēļām Aivaram nepieciešami 12 198,80 eiro, kopā nepieciešami 6 zāļu kursi 73 192,80 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Aivaram!

Projekts ievietots portālā 26.01.2022

Projekts noslēgts 16.03.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Twitter konvojs Ukrainai

Ukrainas cilvēkiem!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 035 771.03 €