Follow us Today has already donated 160.00 €

Palīdzība Aivaram Kudiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Aivaram no Saldus novada Rubas pagasta ir 35 gadi. Pēc profesijas viņš ir elektriķis, bet pēdējos astoņus gadus strādā metālapstrādē par virpotāju. Aivars ir aizrautīgs un aktīvs cilvēks un viņam ir daudz hobiju. Viņam patīk spēlēt basketbolu, hokeju, kā arī viņš ir pievērsies motokrosam. Aivars atzīst: “Motocikls man vēl ir, bet pēdējo gadu vairs nesanāk pabraukt slimības dēļ.”

Pirms pusotra gada Aivaram parādījās izsitumi un nieze, viņš ārstējās pie dermatologa, pēc ārstēšanās sūdzības mazinājās. Taču, kad Aivaram parādījās augsta temperatūra un Covid-19 raksturīgi simptomi, tika veikta datortomogrāfija plaušām. Izmeklējumi atklāja limfmezglus plaušās, kas diemžēl noveda pie diagnozes T-šūnu limfoma, kas ir limfātiskās sistēmas audzējs. Aivaram tika nozīmēta ķīmijterapija, kas bija ļoti spēcīga, nākamā bija vēl spēcīgāka. Ārstēšanās laikā Aivars saslima arī ar Covid-19, kā dēļ nācās pat ārstēties slimnīcā.  Tas bija gan fiziski, gan morāli smags laiks, bet Aivars atzīst, ka nu jau ir atguvis spēkus un ticību, ka viss būs labi.

Tomēr šobrīd viņam ir jauns izaicinājums - ārstu konsīlijs nozīmējis Aivaram ļoti dārgas zāles Brentuximab, ko valsts neapmaksā. Aivars ir iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu pēc individuālās kompensācijas, bet atbilde jāgaida vēl mēnesi. Arī pozitīvas atbildes gadījumā valsts kompensācija segs tikai nelielu daļu no zāļu izmaksām. Ik pēc 3 nedēļām Aivaram nepieciešami 12 198,80 eiro, kopā nepieciešami 6 zāļu kursi 73 192,80 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Aivaram!

The Project is placed online on: 26.01.2022

Project completed 16.03.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

A gulp of strength, life and endurance for Ukraine!

Support groups for Ukrainian people

Palīdzība Akselam Stivriņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 429.13 €