Seko mums Šodien saziedoti jau 2,866.01 €

Palīdzība Aināram Bušam

5.decembrī Ainārs, neuzveicot smago slimību, devās mūžībā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem. No saziedotajiem un neizlietotjaiem līdzkeļiem tiks segti apbedīšanas izdevumi. 

Aināram no Ķeguma ir 37 gadi, sieva un divi bērni - 5 un 7 gadus veci. Pirms diviem gadiem sieva pamanīja Aināram uz muguras aizdomīgu dzimumzīmi. Pēc veiktajām pārbaudēm atklājās, ka tā ir melanoma – ļaundabīgs ādas vēzis. Tika veikta operācija, ķīmijterapija, taču mediķi konstatēja, ka slimība turpina attīstīties.

Ārstu konsīlijs lēma par zālēm Vemurafenib, kas nav valsts apmaksātas. Aināram ir noteikta zāļu izmaksu kompensācija 14 228 eiro apmērā, pārējā summa 50 507 eiro par gadu ilgu ārstēšanās kursu ir jāmaksā Aināram pašam. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Taču šīs zāles ir vienīgās, kas šobrīd var Aināra slimību apturēt.

Bērniem tētis ir vismīļākais pasaulē. Mazā meitiņa pēdējā laikā bieži mammai jautā: ”Vai tētis izveseļosies? Vai tētim būs labi?”. Bērni redz, ka tētis nestrādā, ka viņš nejūtas labi.  Agrāk ģimene aktīvi kopā pavadīja brīvo laiku. Bieži devās izbraucienos pa Latviju. Tagad jāpriecājas par katru dienu, kad Aināram paliek vieglāk un ir iespējams paspēlēt kādu galda spēli ar bērniem.

Aināra ģimene ļoti lūdz palīdzību medikamentu iegādei. Ik mēnesi zāļu iegādei, atkarībā no devas, nepieciešami vidēji 5715.30 eiro. Palīdzēsim Aināram!

Projekts ievietots portālā 29.09.2017

Projekts noslēgts 06.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Aprūpe mājās

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

Baltais fonds

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 277.85 €