Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Aigaram Mežulim

Aigariņam vasarā paliks trīs gadiņi. Zēnam nesen ir diagnosticēti autiska spektra traucējumi.

Nepilnu divu gadu vecumā zēns sāka apmeklēt bērnudārzu. Vecāki bija ievērojuši, ka dažkārt zēns viņus ignorē, bet lietas, kas viņam patīk, piemēram, mūzika, sadzird uzreiz. Zēns joprojām nerunā. Dažkārt dara sev pāri. Bērnudārza audzinātāja ieteica pārbaudīt Aigariņa dzirdi. Bērnu dzirdes centrā apstiprināja, ka ar dzirdi problēmu nav, un ieteica vērsties pie neirologa, psihiatra un psihologa.

Neirologs izteica viedokli, ka zēnam ir autiska spektra traucējumi, un rekomendēja ABA terapiju, kā arī psihiatra un psihologa izmeklējumus. Vizīti pie šiem speciālistiem Aigars vēl gaida, bet ABA terapija jau ir uzsākta. Autisma kabinetā rekomendē šo terapiju uzsākt pēc iespējas ātrāk un intensīvi.

Ģimene nedzīvo Rīgā, bet ABA terapija dzīvesvietā nav pieejama. Tā nu vecākiem jāvadā zēns uz Rīgu uz nodarbībām vairāk nekā 50 km vienā virzienā.  Ģimenei nepieciešams atbalsts, lai nodrošinātu nepieciešamo terapiju daudzumu.  Viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4500 eiro.

Palīdzēsim Aigaram!

Projekts ievietots portālā 27.05.2019

Projekts noslēgts 03.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inesei Aļošinai

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Grāmatu starts

Dakteris Delfīns

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €