Follow us Today has already donated 2,150.45 €

Palīdzība Aigaram Mežulim

Aigariņam vasarā paliks trīs gadiņi. Zēnam nesen ir diagnosticēti autiska spektra traucējumi.

Nepilnu divu gadu vecumā zēns sāka apmeklēt bērnudārzu. Vecāki bija ievērojuši, ka dažkārt zēns viņus ignorē, bet lietas, kas viņam patīk, piemēram, mūzika, sadzird uzreiz. Zēns joprojām nerunā. Dažkārt dara sev pāri. Bērnudārza audzinātāja ieteica pārbaudīt Aigariņa dzirdi. Bērnu dzirdes centrā apstiprināja, ka ar dzirdi problēmu nav, un ieteica vērsties pie neirologa, psihiatra un psihologa.

Neirologs izteica viedokli, ka zēnam ir autiska spektra traucējumi, un rekomendēja ABA terapiju, kā arī psihiatra un psihologa izmeklējumus. Vizīti pie šiem speciālistiem Aigars vēl gaida, bet ABA terapija jau ir uzsākta. Autisma kabinetā rekomendē šo terapiju uzsākt pēc iespējas ātrāk un intensīvi.

Ģimene nedzīvo Rīgā, bet ABA terapija dzīvesvietā nav pieejama. Tā nu vecākiem jāvadā zēns uz Rīgu uz nodarbībām vairāk nekā 50 km vienā virzienā.  Ģimenei nepieciešams atbalsts, lai nodrošinātu nepieciešamo terapiju daudzumu.  Viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4500 eiro.

Palīdzēsim Aigaram!

The Project is placed online on: 27.05.2019

Projekts noslēgts 03.08.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Families with children who have impairments

Palīdzība Kristera Redliha aprūpē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

163 887.66 €