Seko mums Šodien saziedoti jau 5,094.70 €

Palīdzība Aigaram Bozem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Aigars ir dzimis un audzis iecavnieks. Viņš ir dzīvespriecīgs un darbu mīlošs Latvijas patriots. Aigars ir iekopis un kopā ar savu dzīvesbiedri Zaigu apsaimnieko lauku sētu netālu no savas dzimtās vietas. Ģimenē izaudzināti divi bērni, ciemos brauc četri mīlēti un gaidīti mazbērni. Aigara sirdslieta ir mūzika, viņam patīk uzdziedāt un uzspēlēt bungas. Brīvos brīžos viņš spēlē basketbolu.

Pērn janvārī Aigara dzīve apmeta kūleni. Darbi un nākotnes plāni tika apstādināti, jo viņam atklāja ļaundabīgu slimību. Tika atklāts nieres audzējs, tika veikta operācija, izņemta niere. Operācija bija veiksmīga. Tālākai ārstēšanai tika nozīmētas mērķterapijas zāles. Tās gada garumā tika mainītas, bet nenesa vēlamo rezultātu, jo audzēju neizdevās apturēt. Ir zaudēts dārgais laiks. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterapiju ar Pembrolizumab, kas sniedz jaunu cerību un iespēju Aigaram dzīvot. Diemžēl Aigara diagnozei šīs zāles nav iekļautas  kompensējamo medikamentu sarakstā, tādēļ Aigaram ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība šī medikamenta iegādei. Pirmo zāļu devu Aigars iegādājās pats, bet tālākai ārstēšanai viņam līdzekļu vairs nepietiek. Ir ļoti svarīgi nezaudēt laiku, jo slimība progresē. Ik pēc 3 nedēļām Aigaram nepieciešami 3860 eiro. 16 kursiem kopā nepieciešami 61 760 eiro. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 28.03.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Palīdzība Daria Vaseho

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 029.30 €