Follow us Today has already donated 426.00 €

Palīdzība Agnesei Grīvanei

Agnese ir 19 gadi, viņa dzīvo Brocēnu novada Cieceres pagastā. Meitenes dzīves ceļš ir iegrozījies tā, ka kopš 3 gadu vecuma viņu audzināja vecvecāki. Pēc pamatskolas viņa mācījās Saldus tehnikumā par datorsistēmu tehniķi. Diemžēl mācības neizdevās pabeigt, tāpat kā īstenot daudzus citus jaunas meitenes sapņus un ieceres. Tieši pirms gada notika ceļu satiksmes negadījums, kurā Agnesi notrieca smagā automašīna.

Agnese smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā Rīgā. Tika konstatēta multipla galvas smadzeņu kontūzija, multipli sejas kaulu lūzumi, abpusējas plaušu kontūzijas, aknu un labās nieres kontūzija, kreisās puses ribu lūzumi un daudzas citas traumas. Trīs nedēļas Agnese bija komas stāvoklī. Viņai tika veiktas vairākas sarežģītas operācijas.  Pēc nepilna mēneša meitene atguvās, sāka atpazīt tuviniekus un sāka runāt. Pēc pāris mēnešu intensīvas rehabilitācijas meitene atsāka staigāt, taču viņa nevar noiet lielus attālumus ar kājām un ilgi nostāvēt.  

Tā kā avārijas rezultātā Agnesei ir stipri deformēts galvaskauss, smadzenes pieres daļā aizsargā tikai āda, tad viņai nozīmēta kranioplastija un nozīmēta individuāla galvaskausa protēze, ko valsts neapmaksā. Protēze aizvietos iztrūkstošo galvaskausa pieres daļu un pasargās no riska gūt jaunas traumas. 

Protēzi pēc individuāla pasūtījuma var izgatavot Polijas speciālisti un tā maksā 3248 eiro. Agneses lielākie balsti ir vecvecāki. Vecmāmiņai nācās aiziet no darba, lai ikdienā būtu kopā Agnesi un palīdzētu viņai atveseļoties. Vectētiņš palīdz ikdienā ar mašīnu izvadājot pie ārstiem un dažādām iestādēm. Līdz šim ģimene paši tikuši galā, tomēr maksa par galvaskausa protēzi ir tik liela, ka paši to nevar segt, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Agnesei!

The Project is placed online on: 10.06.2019

Projekts noslēgts 13.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Namiņš bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

957 013.41 €