Seko mums Šodien saziedoti jau 6,388.50 €

Palīdzība Adrianam Klaužam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adrianam nepieciešamā summa saziedota.

Adrians ir 6 gadus vecs zēns, kam uzstādīta diagnoze aktivitātes un uzmanības traucējumi. Valodas attīstības aizture. Adrians un viņa mamma cenšas sadzīvot ar šo diagnozi, apmeklē speciālistu konsultācijas un nodarbības. Adrians ir ļoti hiperaktīvs ar biežām garastāvokļa maiņām un uzvedības traucējumiem, kas neļauj zēnam nosēdēt ilgstoši uz vietas un koncentrēties darbiņam. Puisēns šogad uzsāks skolas gaitas specializētājā sākumskolā “Valodiņa”, tādēļ sagatavošanās darbs skolai ģimenē notiek ļoti intensīvi. Kopā ar mammu tiek apgūti cipari un burti, apmeklētas Montesori nodarbības, veiktas garas pastaigas dabā ar sarunām, spēles ar lego, mācīšanos lasīt. Adrianam vajadzētu intensīvāk apmeklēt attīstošās nodarbības, bet tam pietrūkst līdzekļu.

Uzvedības korekcijai un jaunu prasmju apguvei, speciālisti zēnam rekomendē ABA terapiju. Zēnam nepieciešams intensīvs ABA terapijas kurss, kas būtu ideāls sākums skolas gaitu uzsākšanai. Šāds kurss izmaksā 1200 eiro un Adriana mamma lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Adrianam sagatavoties skolai! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 13.04.2021

Projekts noslēgts 20.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elitai Puķītei

Atbalsts Ukrainas tautai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 739 012.20 €