Follow us Today has already donated 15,799.58 €

Palīdzība Adrianam Klaužam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adrianam nepieciešamā summa saziedota.

Adrians ir 6 gadus vecs zēns, kam uzstādīta diagnoze aktivitātes un uzmanības traucējumi. Valodas attīstības aizture. Adrians un viņa mamma cenšas sadzīvot ar šo diagnozi, apmeklē speciālistu konsultācijas un nodarbības. Adrians ir ļoti hiperaktīvs ar biežām garastāvokļa maiņām un uzvedības traucējumiem, kas neļauj zēnam nosēdēt ilgstoši uz vietas un koncentrēties darbiņam. Puisēns šogad uzsāks skolas gaitas specializētājā sākumskolā “Valodiņa”, tādēļ sagatavošanās darbs skolai ģimenē notiek ļoti intensīvi. Kopā ar mammu tiek apgūti cipari un burti, apmeklētas Montesori nodarbības, veiktas garas pastaigas dabā ar sarunām, spēles ar lego, mācīšanos lasīt. Adrianam vajadzētu intensīvāk apmeklēt attīstošās nodarbības, bet tam pietrūkst līdzekļu.

Uzvedības korekcijai un jaunu prasmju apguvei, speciālisti zēnam rekomendē ABA terapiju. Zēnam nepieciešams intensīvs ABA terapijas kurss, kas būtu ideāls sākums skolas gaitu uzsākšanai. Šāds kurss izmaksā 1200 eiro un Adriana mamma lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Adrianam sagatavoties skolai! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 13.04.2021

Project completed 20.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Palīdzība Borisam Akritovam

Fulfil a child's dream!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 530.98 €