Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Adrianam

Mazajam Adrianam ir nepilni 5 gadiņi, bet jau kopš dzimšanas viņš ir neparasts un atšķirīgs. Ilgu laiku ārsti izteikuši versijas par diagnozēm – neveiklā bērna sindroms, psihomotorās attīstības aizture, valodas attīstības aizture. Tomēr tikai 4,5 gadu vecumā tika diagnosticēts, ka zēna neparastajai uzvedībai iemesls ir autiska spektra traucējumi. Adrians ir neveikls, neprot komunicēt ar citiem bērniem, attīstībā atpaliek no citiem bērniem.

Adrians ir arī ļoti izvēlīgs ēšanā - daudzus pārtikas produktus, piemēram, pienu, kategoriski atsakās ēst. Tas vecākiem lika ieviest bezglutēna un bezlaktozes diētu, kas deva arī labus rezultātus – zēns kļuva mierīgāks, uzlabojās koncentrēšanās spējas.

Adriana runa ir ehoāliska - viņš atkārto iepriekš dzirdētas frāzes, teikumus, par sevi runā trešajā personā. Taču Adrianam piemīt viena interesanta īpašība – viņam ir ļoti laba intuīcija.

Ārsti Adrianam rekomendē ABA terapiju, kā arī ģenētika konsultāciju vielmaiņas pārbaudei. Šobrīd zēns apmeklē ABA terapiju 3 reizes nedēļā, un tas dod rezultātus – Adrians sācis runāt, iemācījies atdarināt. Lai nodrošinātu Adrianam regulāru ABA terapiju, gadam nepieciešami 3600 eiro. Māmiņa zēnu audzina viena un ABA terapijas izmaksas, kas mēnesī ir 300 eiro, viņai nav pa spēkam. Tādēļ nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Palīdzēsim Adrianam!

Projekts ievietots portālā 26.06.2019

Projekts noslēgts 11.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Aprūpe mājās

Atbalsti rūpju bērniņus!

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

62 083.91 €